ceník portrétů | price list

 

 KRESBA PORTRÉTŮ NA ZAKÁZKU JE POZASTEVENA! CHCETE-LI UDĚLAT RADOST SVÝM BLÍZKÝM ORIGINÁLNÍM DÁRKEM, NAVŠTIVTE PROSÍM MŮJ ESHOP SE ŠPERKY.

 

 

Ráda bych vám nabídla možnost, jak získat pro druhé i pro sebe možnost ojedinělého, zcela originálního a osobního dárku. Přemýšlíte-li o překvapení, které nezklame a které potěší, chcete-li obdarovat někoho milého ze svého okolí a dát mu dárek, jenž nebude mít nikdo jiný, objednejte si portrét na zakázku. Zatím mám v nabídce portréty kreslené tužkou a potréty zhotovené pastelkami - v této galerii jsou barevné portréty i jinými technikami (pastel, akvarel,...), o které také můžete projevit zájem, cena je pak dohodou.

Mé požadavky:

 • kreslím podle fotek, podle kvality fotografie se odvíjí i kvalita výsledné kresby a já věřím, že si přejete co nejlepší výsledek, tedy prosím neposílejte snímky rozmazané, malé, focené vestavěným bleskem, ve stínu,... - s výběrem vhodné fotografie Vám ráda pomohu
 • důležité je ozvat se s dostatečným předstihem, někdy je sice možné zhotovit obraz v poměrně krátkém čase, ale může se stát, že budu mít již další zakázky a nerada bych Vás odmítla, ozývejte se proto prosím minimálně 3 týdny před datem, kdy potřebujete mít obrázek u sebe (v případě urgentnějšího data záleží na domluvě)

Další možnosti a fakta:

 • obrázky zasílám v deskách, nejsou rámované, nicméně mohu nabídnout možnost rámování u formátu A4 za použití slabých dřevěných rámečků čtyř barev (korková, oranžová, hnědá, mahagonová) za příplatech 50 Kč; u jiných velikostí je možné nechat zhotovit rámeček v místním rámařství, případně se můžeme domluvit na jiné variantě (rámování na zakázku je však poměrně drahé a prodlužuje se tam termín dodání)
 • balíček posílám vždy pojištěný, křehký a jako Balík do ruky s dodáním do druhého dne, portréty zasílám pouze na dobírku a poštovné v tomto příapadě činí 120 Kč

Prohlédněte si galerie na těchto stránkách, promyslete a máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte využít formuláře - budu se těšit na vaše zakázky!

ČERNOBÍLÉ PORTRÉTY - portrét tužkou

počet osob/formát A4 A3
jedna 800,- 900,-
dvě 950,-    1.100,-
tři na domluvě 1.300,-     
čtyři   1.500,-

img  img

 

BAREVNÉ PORTRÉTY - portrét pastelkami

počet osob/formát A4 A3
jedna 950,- 1.000,-
dvě 1.100,- 1.200,-
tři na domluvě 1.400,-  
čtyři   1.600,-

img  img  

 

MALÉ PORTRÉTY MARKERY

Kromě klasických portrétů (tužka, pastelky, pastel,...) nabízím také možnost kreslit malé portrétky markery. Je to spíše taková moje specialita v nabídce, která se trochu vymyká ostatním službám, ale pokud Vás zaujala << TATO GALERIE >>, neváhejte číst dál.

Co jsou markery a jaké používám:
V mých službách jsou profesionální markery značky COPIC, řada Marker, škála odstínů warm grey. Jedná se o skutečnou kvalitu, o níž se můžete dočíst více zde.

Oproti ostatním kresleným portrétům jsou portréty markery u mě pouze jedné velikosti - jedné osoby - jedné ceny, a to:

 • velikost kresleného obrázku je 10*15 cm
 • barevné ladění v odstínech teplé šedi
 • cena za takovýto obrázek je 350 Kč (+ poštovné: převodem 50 Kč, na dobírku 85 Kč., cena bez rámečku - možno domluvit)
 • čas na vyhotovení je oproti ostatním technikám kratší, od jednoho do čtyř dnů (pokud Vám neřeknu z různých důvodů jinak)
 • výběr fotografie je opět velmi důležitý, ale domluva a diskuze nad výběrem snímku opět individuální

Několik důvodů, proč si objednat zhotovení portrétu Copic markery:

 1. získáte originální a neotřelý obrázek zhotovený technikou, která není tak častá u jiných kreslířů portrétů
 2. přijatelná cena, za kterou si můžete pořídit osobní poklad nebo dárek pro někoho jiného
 3. krátká doba zhotovení oproti jiným technikám
 4. budete mít obrázek, který má rysy realistické kresby, přesto není xeroxováním fotografie, přesto 
 5. individuální přístup, kdy se Vám dostane pomoci při výběru té správné předlohy
 6. pokud se Vám nebude výsledná kresba líbit, nikdo Vás nebude nutit k jejímu zakoupení

MÁTE-LI ZÁJEM O KRESBU NEBO TRÁPÍ-LI VÁS NĚJAKÁ OTÁZKA, PROSÍM, VYUŽIJTE KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE POD TÍMTO ODKAZEM.

A jak takový přerod fotky v kresbu vypadá?