NÁVOD: šátek Sarah

NÁVOD: šátek Sarah

» NOVÁ FB SKUPINA HÁČKOVANÉ ŠÁTKY «

Můj další návod je na tento šátek, kterému jsem dala název Sarah. Je to opět autorský výrobek, do kterého jsem se pustila plna nadšení po zveřejnění svého prvního návodu na šátek Lavonne. Upustím zde od skromnosti, ale jsem se šátkem fakt moc spokojená, ten vzorek se mi líbí, navíc se moc hezky háčkuje a určitě se bude dobře tvořit i Vám.

Nicméně i tak byla příprava celého návodu náročná a trvala mi spoustu času, proto jsem se rozhodla tento šátek nabídnout za malý poplatek. A co přesně po jeho zakoupení dostanete?

 • sedmistránkový návod v češtině ve formátu PDF, který zašlu na Vaši mailovou adresu po přijetí Vaší platby
 • návod obsahuje psanou část, kde je popsaný postup za pomoci zkratek, řada po řadě
 • 4 diagramy (schémata) jednotlivých částí šátků
 • legendu 
 • použitý materiál a krátký úvod doplněný fotografiemi hotového šátku

» NÁVOD K ZAKOUPENÍ ZDE «

NÁVOD NA ŠÁTEK MŮŽETE ZAPLATIT POHODLNĚ KARTOU NEBO KLASICKÝM PŘEVODEM Z ÚČTU NA ÚČET, POŠLU VÁM JEJ V KRÁTKÉ DOBĚ OD UČINĚNÍ TÉTO PLATBY.

Ukázka návodu, jak to PDF vypadá…

VEŠKERÝ TEXT A FOTOGRAFIE V TOMTO NÁVODU PODLÉHAJÍ AUTORSKÉMU ZÁKONU. ŠÁTEK JE MOŽNÝ PODLE NÁVODU HÁČKOVAT, DOKONCE I PRO KOMERČNÍ ÚČELY S PODMÍNKOU UVEDENÍ AUTORA, SVÉ VÝROBKY MŮŽETE FOTIT A UKAZOVAT NA INTERNETU, ALE JE ZAKÁZÁNO KOPÍROVAT CELÝ NÁVOD NEBO JEN JEHO ČÁST A VKLÁDAT JEJ NA JINÉ STRÁNKY, BLOGY, SOCIÁLNÍ SÍTĚ. POKUD CHCETE NÁVOD SDÍLET, UČIŇTE TAK FORMOU ODKAZU NA E-SHOP NEBO BLOG, KDE JE MOŽNÉ NÁVOD ZAKOUPIT.

Tak ať se Vám dobře tvoří, háčkování zdar! Moc se těším, co krásného podle mého návodu vytvoříte. Kdybyste potřebovali s něčím poradit, můžete se na mě určitě obrátit.

2 thoughts on “NÁVOD: šátek Sarah

 1. Komplet vase navody na satky
  Komplet vase navody na satky says:

  Dobry den, je prosim mozne zaslat vsetky vase navody satiek? Samozrejme po zaplateni.

  Aka by bola cena za vsetky navody?

  Dakujem

  Marek:)

  1. Zuzana

   Dobrý den, v tuto chvíli mám k mání své dva první návody – jeden je zdarma zde ke stažení (šátek Lavonne) a druhý je zpoplatněný a k mání u mě v e-shopu: https://www.z-art-eshop.cz/Navod-na-satek-Sarah-d4326.htm
   Na dalších budu dál pracovat. 🙂 Takže pokud chcete, jeden si můžete stáhnout hned a druhý normálně objednat, stojí 3,8 € a v e-shopu můžete platit kartou (rychlejší) nebo převodem na Fio účet pro Slovensko. Krásnou neděli, Zuzka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *